Vyhľadávanie
Google
Web scifi-guide.net
Info

Vitajte na slovenskom webe o scifi seriáli Battlestar Galactica. Nájdete tu všetko o postavách, hercoch, vašich obľúbených epizodách a ďaleko viac...

Anketa
Informujte o nás...

Napíšte svoje meno a email kamaráta, ktorého chcete informovať o našom webe.

Odporúčame...

scifi-guide.net

 :: LOST :: lost.cinemaview.sk

SulyBox - služby pre Váš web

WebSupport.sk

[viac...]
Počítadlo

online:  
spolu:  
Battlestar Galactica - novinky


 
Pozvánka na SlavCon 2008
:: [23. marec 2008] ::

Festival slovanstva, fantasy a sci-fi sa vracia na scénu. Tretí ročník SlavConu prebehne v dňoch 18.-20. apríla na tradičnom dejisku SPŠD Kvačalova 20 v Bratislave a naša redakcia v tom bude tradične až po uši. Diskusie, prednášky a špeciálny hosť SFG!

Diskusia o Battlestar Galactice (piatok 16:00)
Na celom SlavCone platí prvý stupeň... Príďte sa porozprávať o tom, čo nového v svete chlapcov a dievčat hviezdnej drámy Galactica. Ako pokročila KNIPLA vo svojom boji za zvýšenie inteligencie Lee Adamu, čo nového v STV a mnohé iné. Špeciálnym hosťom je Michal Rovňák, prekladateľ slovenského dabingu tretej série, pre ktorého máme pripravené čestné miesto.

Okrem rôznorode nabitého programu sci-fi miestnosti vás čakajú tri dni slovanstva, fantasy, LARPu a kvasu. Účasť prisľúbil aj prekladateľ pratchettoviek Ján Kanturek a spisovateľka Františka Vrbenská. Bližšie informácie o SlavCone, ktorý organizuje Spoločenstvo Tolkiena, nájdete na oficiálnych stránkach www.slavcon.sk. Zákulisné informácie o účinkovaní Scifi-Guide.net môžete nájsť na našom fóre.

Nezabúdajte, SlavCon prospieva aj vašej pleti. Tešíme sa na vás!

[autor - namuras]webmaster: SFG tím - design by MARSEL
(c) 2006-2008 www.bsg.scifi-guide.net
All Rights Reserved